Canlı Yayın
Dinlediğini Paylaş
Anasayfa Duyurular 3. Radyo Akademi Ödülleri

3. Radyo Akademi Ödülleri

Türkiye’nin en büyük radyo ödülleri organizasyonu olan Radyo Akademi Ödülleri’nin üçüncüsü, 10 Şubat 2017 tarihinde Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda gerçekleştirilecek.

3. Radyo Akademi Ödülleri bu yıl birçok yeniliği beraberinde getiriyor. Uluslararası Radyo Platformu OYDAR tarafından Beykoz Belediyesi’nin desteğiyle düzenlenen program, bu yıl 40 ülkede kurduğu 50 kültür merkezi aracılığıyla Türkçenin kadim sesinin dünyaya duyurulmasında, tarihî ve kültürel mirasımızın tanıtılmasında önemli bir görev üstlenen Yunus Emre Enstitüsü işbirliğinde yapılacak. Gecenin ilk bölümünde Yunus Emre Enstitüsü; Türkiye’nin, Türk dilinin, kültürünün ve sanatının tanıtılmasına yurtiçi ve yurtdışında katkı veren isimlere ödüller verecek. Müzik ödüllerinin de verileceği program bu özellikleriyle radyo, müzik ve kültür dünyasını bir araya getirmesinin yanı sıra alanında başarılı isimleri onurlandıracak.

Bu yılki ödül organizasyonunda yeni bir düzenleme ise dikkati çekiyor. Yapılacak halk oylamasının ardından radyo, müzik ve kültür alanında usta isimlerden oluşan Akademi Heyeti her kategoride birinciyi belirleyecek. Halk oylaması 01 Ocak 2017 tarihinden itibaren Facebook üzerinden yapılabilecek.

3. Radyo Akademi Ödülleri’nin tüm detayları 24 Aralık 2016 Cumartesi günü İstanbul’da yapılacak basın toplantısıyla açıklanacak. Toplantı, Beşiktaş Yıldız Parkında yer alan tarihi Malta Köşkü’nde saat 11.00’de gerçekleşecek.

 

                                                   

PAYLAŞ
DEĞERLENDİRİN
YORUMLAR
4 Ocak 2017 14:18

Radyo ödüllerine oy kullanmak istiyorum


Yanıt:
Merhaba Facebook hesabınızdan giriş yapıp www.radyoakademiodulleri.com adresinden oylama yapabilirsiniz. Teşekkürler
5 Ocak 2017 08:13

Ankarada tek.radyi


Yanıt:
Teşekkürler
YORUM YAP