Canlı Yayın
Dinlediğini Paylaş

Haftanın Filmleri

Vizyonda hangi filmler var? Bu hafta hangi filme gidelim? Tüm bu soruların cevabı şimdi…

 

Düğün Dernek 2: Sünnet                     

Bu hafta programımıza harika bir komedi filmiyle başlıyoruz; Düğün Dernek 2: Sünnet.

İlk filmde oğlunun düğününü yapan İsmail, bu kez torununun sünnet düğününü yapıyor. Ekip, sünnet düğünü için tekrar bir araya geliyor ve işler iyice karışıyor! Düğün Dernek’in ilk filmi, 2013'te seyirciyle buluşmuş ve gişe rekorları kırmıştı. Düğün Dernek'in devamı olan filmin yönetmeni Selçuk Aydemir. Başrollerde ilkinde de olduğu gibi Murat Cemcir ve Ahmet Kural var. Sizi kahkahalara boğacak bir film arıyorsanız Düğün Dernek 2’yi kaçırmayın.

-*--

Victor Frankenstein

Mary Shelley'nin gotik romanından daha önce pek çok kez uyarlanan Frankenstein, farklı bir senaryoyla karşımıza çıkıyor. Senaryosunu Max Landis'in yazdığı filmin yönetmeni ise Paul McGuigan. Filmde olaylar, Frankenstein’a hayat veren doktor Igor’un bakış açışından anlatılıyor. Filmin başrolünde Harry Potter karakteriyle ünlenen Daniel Radcliffe yer alıyor. Ona, Jessica Brown Findlay, James McAvoy ve Andrew Scott eşlik ediyor.

-*--

Macbeth

 

Shakespeare'in klasik Macbeth hikâyesinin 2015 yorumu olan bu film, Haftanın Filmleri’ndeki son önerimiz. Macbeth, İskoçya'da bir düktür. Bir gün 3 cadıdan kral olacağı kehanetini duyar. Hırslı eşinin de etkisiyle evinde misafir kalan kralı öldürterek tahta geçer. Ancak cadıların krallık dışında başka kehanetleri de vardır. Justin Kurzel’in yönettiği filmin başrollerinde Marion Cotillard ve Michael Fassbender yer alıyor.

PAYLAŞ
DEĞERLENDİRİN
YORUM YAP