Canlı Yayın
Dinlediğini Paylaş

Haftanın Filmleri

Yıldız Savaşları 7: Güç Uyanıyor

Yıldız Savaşları serisinin yedinci filmi olan Star Wars: Güç Uyanıyor gösterimde… Hayranlarının merakla beklediği filmin yönetmeni bilimkurgu sinemasının yükselen ismi J. J. Abrams. Film, seyircileri tekrar uzak galaksilere sürüklemeyi hedefliyor. Filmin senaryosu, gösterim tarihine kadar sır gibi saklandı.

Oyuncu kadrosu yine yıldızlarla dolu. Harrison Ford, Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega gibi isimler bulunuyor. Senaryosu ise Lawrence Kasdan & J.J. Abrams ve Michael Arndt'a ait.

-*--

Kahin'in Kızı   

Sıradaki filmimiz: Kahin’in Kızı.

Doğaüstü güçlere sahip bir ailenin kızı olarak doğan Dina, annesinin yeteneğini almıştır. Dina, insanlara baktığı an onların ruhunu görür ve içinden geçenleri tahmin edebilir. Ancak bir gün annesi, krallıkta yaşanan bir olaya karışır. Bu olaya karşı yeteneğini kullanmak istemez ve hapse atılır.

Dina, gerçekleri ortaya çıkarmak ve annesini kurtarmak için canını riske atacağı tehlikeli bir yolculuğa çıkar. Macera türündeki filmin yönetmeni Kenneth Kainz. Başrollerde ise Rebecca Emilie Sattrup, Maria Bonnevie ve Jakob Oftebro’yu görüyoruz.

-*--

Kozmik Sır: DNA

Son filmimiz; Kozmik Sır: DNA.

Semih isimli ünlü bir genetikçi, din ve bilim uyumu hakkında araştırmalar yapmaktadır. Yaptığı çalışmalar çok ses getirmiştir. Ancak Semih’in daha büyük bir hedefi vardır…

 

Dna kodlarında çözmeye çalıştığı şifre; yeni ve üstün bir insan türü ortaya çıkartacaktır. Tüm insanlığı etkileyecek olan bu güce, güçlü bir örgüt de ortak olmak istemektedir. Semih’in bu örgütle savaşması formüldeki eksik parçayı bulması gerekmektedir.

PAYLAŞ
DEĞERLENDİRİN
YORUM YAP