Canlı Yayın
Dinlediğini Paylaş
Anasayfa Programlar Dünyadan İlginç Haberler Dünyadan İlginç Haberler

Dünyadan İlginç Haberler

Özçekim yaparken 126 yıllık heykeli parçaladı.  

Lizbon’da dikkatsiz bir turist, Portekiz Kralı Dom Sebastiao heykelini paramparça yaptı. 24 yaşındaki turist Rossio, tren istasyonunda özçekim yapmak için heykele tırmandı. Heykel ağırlığa dayanamadı ve yıkıldı.

Kimliği açıklanmayan turist, olay sonrası kaçmaya çalıştı ancak polisler tarafından yakalandı. Heykelin tamir edilip edilemeyeceği ise henüz bilinmiyor.

                                                            

 

Hırsız yatakta uyuyakaldı!

Bu ilginç olay, Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida eyaletinde yaşandı.

Eve giren hırsız, çaldığı mücevherle uyurken bulundu. 29 yaşındaki Dion Davis, Florida’da hırsızlık için bir eve girdi. Evdeki değerli eşyaları topladı ve biraz dinlenmek istedi. Bu sırada yatağın üstünde uyuyakaldı. Evin temizlik görevlisi Davis’i uyurken buldu ve polise haber verdi. Davis, polis olay yerine gelene kadar uyanmadı. Polis sözcüsü şöyle söyledi: “Yanında çaldığı mücevherle uyurken polislerin fotoğraf çekmesini bile fark etmedi!”

                                                                           

Gelinliği ile sınava girdi!         

Türkiye’nin Manisa şehrinde bir gelin, nikâhtan sonra ehliyet sınavına girdi. Üstelik gelinliğiyle!

Fulya Öz Üretmen isimli gelin, düğün öncesi resmî nikâhını kıydıktan sonra gelinliği ile ehliyet sınavına girdi. Daha önce yazılı sınavı kazandığı için direksiyon sınavını erteleme şansı olmadı. Üretmen, “İnsanların hayatında bazı önemli günler vardır. Benim hayatımda ise iki önemli gün çakıştı. Biri düğünüm, diğeri direksiyon sınavım. Kuaförden çıkıp buraya geldim. Şimdi eşimle gidip düğün fotoğrafı çektireceğiz. Ömrümün sonuna kadar bu günü hiç unutmayacağım" dedi.

Sınav komisyonu görevlileri ise ilk defa böyle bir durumla karşılaştıklarını belirtti.

                                                            

 

PAYLAŞ
DEĞERLENDİRİN
YORUM YAP