Canlı Yayın
Dinlediğini Paylaş
Anasayfa Programlar Dünyadan İlginç Haberler Dünyadan İlginç Haberler

Dünyadan İlginç Haberler

6 dolara aldı, 35 bin dolara sattı.

Amerika Birleşik Devletleri, günlerdir Zach Norris isimli şanslı adamı konuşuyor.

Noris, ikinci el eşyalar mağazasından 6 dolarlık bir saat aldı. Bu saat, sadece 900 adet üretilen bir İsviçre saatiydi. Norris, bu gerçeği fark edince şansını fırsata dönüştürdü.

Genç adam, 1959 yılında üretilen saati internette satışa çıkardı. Saat, bir koleksiyoncu tarafından tam 35 bin dolara satın alındı.

-*--

Bu adamın ayak numarası 62!

Rodriguez dünyanın en büyük ayaklı adamı ilan edildi… Venezüellalı 20 yaşındaki Jeison Rodriguez, 40.1 santimetrelik ayaklarıyla Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi.

Rodriguez'in büyümesi, 10 yaşına kadar normal ilerledi. Daha sonra ayakları, bir yıldan kısa bir süre içinde, 40 santimetre oldu. Bu ölçü, 62 numaraya denk geliyor. Boyu 2.2 metre olan Rodriguez, baş ve eklem ağrılarından şikâyet ediyor ve yetkililerden yardım istiyor.

-*--

58 saat vitrinde beklediler!

Amerika Birleşik Devletleri’nde ilginç bir yarışma düzenlendi. Vitrinde cansız manken gibi en uzun kalma konulu yarışmada, gelinlik giyen kadınlar bir mağazanın vitrininde saatlerce bekledi.

İki inatçı gelin adayı, istedikleri gelinliği ve para ödülünü kazanmak için tam 58 saat boyunca vitrinde durdu. Yarışmacılar böylece hem hayallerindeki gelinliği hem de 5000 dolarlık para ödülünü kazandı.

İki gelin adayı, birbirlerini düğünlerine davet etmeyi unutmadı.

PAYLAŞ
DEĞERLENDİRİN
YORUM YAP